českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

Young MBSA ve spolupráci s SOUp Jílové vyhlásila motivační soutěž ČOKOLÁDOVÝ TALÍŘ

Praha, 26. ledna 2010 - Young MBSA, o.s. spolu se SOUp Jílové u Prahy vyhlásili v rámci prosincové networkingové akce v hudebním hotelu Aria motivační soutěž ĆOKOLÁDOVÝ TALÍŘ pro studenty 2. a 3. ročníku oboru cukrář, jejíž přípravy jsou v plném proudu. Vítěze budeme znát v březnu 2010.

 

Cílem Young MBSA je především motivovat studenty. I proto bylo jako hlavní cena zvoleno ŠKOLENÍ pod vedením DAVIDA ŠAŠKA, šéfkuchaře restaurace CODA a uznávaného odborníka ve svém oboru. 

Ke spolupráci si Young MBSA přizvala Střední odborné učiliště potravinářské v Jílovém u Prahy. Na této škole začali v těchto dnech vybraní studenti 2. a 3. ročníku oboru cukrář pracovat na dvousložkových zákuscích inspirovaných hudbou nebo vlastní představivostí.

Soutěž je dvoukolová, škola vybere šest finalistů, jejichž umělecké výtvory ochutná a ohodnotí odborná porota v čele s šéfkuchařem restaurace CODA Davidem Šaškem a hudebníkem Marco Pillem.

Vítěze, který získá školení pod vedením Davida Šaška, budeme znát v průběhu března.  Do té doby se o soutěži a jejím průběhu budete dozvídat prostřednictvím fotoreportáží pořízených přímo na SOUp v Jílovém u Prahy.

Druhý finalista získá talíř s karikaturou hudebního velikána dle svého výběru z dílny Josefa Blechy.

 

 Soubor v pdf o soutěži najdete zde a po rozkliknutí obrázku

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic