českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

Slavnostní vyhlášení vítězů motivační soutěže Young MBSA v hudebním hotelu Aria

Praha 9. května 2010 - Motivační soutěž Young MBSA má své vítěze. Čtveřice finalistů v doprovodu ředitelky SOUp Jílové Evy Hruškové se ve čtvrtek 6. května vypravila do pražského hotelu Aria, kde proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků.

Porota v čele s šéfkuchařem restaurace CODA hotelu Aria Davidem Šaškem a hudebníkem Marcem Pillem rozhodla o tomto pořadí: 1. místo Jan Janeček, 2./3. místo Mirka Šustová a Jitka Vyšínová, 4. místo Anna Kováčová. Finalisté obdrželi diplomy a talíře s karikaturou vybraného hudebního velikána z dílny karikaturisty Josefa Blechy, jenž se vyhodnocení osobně zúčastnil a talíře finalistům předal.

O soutěži:
Young MBSA, o.s. spolu se SOUp Jílové u Prahy vyhlásili v rámci prosincové networkingové akce v hudebním hotelu Aria motivační soutěž ČOKOLÁDOVÝ TALÍŘ pro studenty 2. a 3. ročníku oboru cukrář.
Cílem bylo především motivovat studenty. I proto bylo jako hlavní cena zvoleno ŠKOLENÍ pod vedením DAVIDA ŠAŠKA, šéfkuchaře restaurace CODA a uznávaného odborníka ve svém oboru.

Ke spolupráci si Young MBSA přizvala Střední odborné učiliště potravinářské v Jílovém u Prahy, na kterém vybraní studenti oboru cukrář vytvářeli dvousložkové zákusky inspirované hudbou nebo vlastní představivostí.
Soutěž byla dvoukolová, škola vybrala pět finalistů, jejichž umělecké výtvory ochutnala a ohodnotila šestičlenná odborná porota.

Finalisté získali/získají školení Davida Šaška (1. místo),diplomy a kurz vykrajování ovoce (všichni finalisté)a také talíře s karikaturami hudebních velikánů z dílny umělce Josefa Blechy (2.-4.místo). Josef Blecha myšlenku soutěže podpořil a talíře finalistům osobně předal.
 

Slavnostní vyhlášení proběhlo v pražském hudebním hotelu Aria http://www.ariahotel.net/default-cs.html a http://codarestaurant.cz/
 

Podrobnosti o soutěži a jejím průběhu najdete na http://www.youngmbsa.cz/cs/soutezni-bulletin/

FOTOGRAFIE ze slavnostního vyhlášení najdete také na Facebooku

 

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic