českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

Setkání a networking s Manažerem roku Zbyňkem Frolíkem

FOTOGRAFIE Z AKCE si můžete prohlédnout také ZDE a na Facebooku Young MBSA. 

Praha 17. 10. 2010 – Networkingová akce, koncipovaná jako setkání manažerů a podnikatelů s Manažerem roku Zbyňkem Frolíkem, zakladatelem, jednatelem a generálním ředitelem společnosti Linet spol. s r.o., se konala ve středu 13. 10. 2010 v sídle společnosti Linet.

 

                                    

 Foto: Jindřich Motyka

Na programu neformálního setkání bylo krátké představení letošního Manažera roku Zbyňka Frolíka a poutavá beseda s prostorem pro dotazy. Následovala podnětná diskuse, prohlídka sortimentu zdravotnického zařízení i zázemí společnosti Linet spol. s r.o. a coffee break s krátkým networkingem.
Beseda a diskuse se Zbyňkem Frolíkem, který dokázal za krátkou dobu vybudovat třetí největší společnost ve svém oboru na světě, se nesla v odlehčené neformální atmosféře. Velmi zajímavé a názorné bylo též promítání. Pro přítomné manažery bylo obzvlášť zajímavé seznámit se se způsobem vedení společnosti Linet, a především s tím, jak obrovskou roli hraje v podnikání inovace. Právě díky inovacím se totiž společnost Linet stala světovým lídrem, který udává trendy na trhu.

Setkání bylo zakončeno prohlídkou zázemí společnosti Linet. V průběhu hodinové exkurze po prosperujícím podniku se nám věnoval strategický manažer Jan Purkrábek, jenž v Linetu působí řadu let.

PROGRAM
15.00 zahájení
15.30 BESEDA, diskuse se Zbyňkem Frolíkem
volná DISKUSE, NETWORKING, COFFEE BREAK
17.20 PROHLÍDKA zázemí společnosti Linet spol. s r.o.
18.30 ukončení akce

Zbyněk Frolík – zakladatel, jednatel a generální ředitel Linet s.r.o.
Umístil se opakovaně na čelních příčkách prestižních soutěží: 1. Místo Manažer roku (2009), 3. místo TOP manažer ČR v soutěži Manažer roku ČR (2005), 1. místo v soutěži Podnikatel
roku (2003), Finalista soutěže Manažer roku ČR (2001), Úspěšný manažer roku (2000), Finalista v soutěži Podnikatel roku (2000).
Je autorem či spoluautorem řady patentů a inovací; zakladatelem a jednatelem Akademie produktivity a inovací; předsedou správní rady obecně prospěšné společnosti Pracujme chytřeji a zastupitelem města Slaný. Pravidelně publikuje v HN a v rubrice Leader´s Voice HN, Ekonom, Euro, Podnikatel, Profit; přednáší na několika VŠ.


Rozhovory k tématu si budete moci přečíst na http://www.youngmbsa.cz/cs/rozhovory/.

 

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic