českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

networkingová akce - přední astronomové, Štefánikova hvězdárna

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

NETWORKING. NAVAZUJTE NOVÉ KONTAKTY! JAK NA TO?

NENÍ TO O TOM, CO ZNÁTE, ALE KOHO ZNÁTE. NAVAZUJTE NOVÉ KONTAKTY! Lea Zídková z YMBSA v článku pro Podnikatel.cz o možnostech navazování nových kontaktů, resp. o možnostech, jaké nabízí setkávací platforma Young MBSA.

zde výňatek:… „Pořádáme pravidelná setkání spojená s networkingem, umožňujícím výměnu vizitek a navazování obchodních i osobních kontaktů. Setkání pojímáme neformálně a jsou obvykle zároveň spojena s poznáváním inspirativní osobnosti a diskusemi nad aktuálními tématy. Nejsme oborová platforma, naopak volně sdružujeme lidi napříč obory a profesemi, což umožňuje rozšiřování obzorů a povědomí o jiných činnostech, účastníci si navíc mnohdy mohou být prospěšní i byznysově,“ říká LEA ZÍDKOVÁ, výkonná ředitelka Young MBSA.
Networking podnikatelé, ale i manažeři vyhledávají stále více. „Obvykle se mezi účastníky pohybují i námi určení networkéři, kteří zajišťují efektivní seznamování. To málokde najdete. Tímto pomáháme účastníkům překonat poměrně obvyklý jev, totiž že ustrnou v rámci jedné skupiny a s nikým dalším představeni nejsou. Pokud je jedním z účastníkových cílů navázání obchodních kontaktů, zcela jistě naši formu networkingu ocení,“ doplňuje Lea Zídková. Smyslem akcí totiž je, aby účastníci poznali co nejvíce nových lidí. Následně už je na nich, komu věnují svůj čas v rámci volného networkigu či mimo samotné setkání platformy.

Celý článek najdete PROKLIKEM ZDE a také na FB profilu YMBSA 

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání a networking - Manažer roku Z. Frolík, Linet
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic