českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

VÁNOČNÍ KONCERT OFO A Varhana Orchestroviče Bauera

Praha, 21. prosince – Již tradiční vánoční koncert jednoho z nejvýraznějších hudebních těles současnosti – Okamžitého filmového orchestru (OFO), v čele s VARHANEM ORCHESTROVIČEM BAUEREM, proběhne dnes, tj. ve středu 21. prosince 2011 od 21:12 v pražském evangelickém kostele U Salvátora.


Patrně jedno z vůbec posledních setkání některých členů YMBSA v tomto roce proběhne v rámci VÁNOČNÍHO KONCERTU OFO pod taktovkou charismatického Varhana Orchestroviče Bauera a za účasti celé řady hostů.

Tradice vánočních koncertů v  kostele U Salvátora byla založena v roce 1993. Během večera zazní vánoční melodie a koledy v neobvyklém pojetí a ve zcela novém hávu.

V doprovodu více než 70 umělců vystoupí Marta Jandová, Alice Bauer, Petr Wajsar a další. Večerem provázejí Ester Kočičková a Mark Dzirasa.


Účastníci se zaposlouchají do tónů v podání Okamžitého filmového orchestru a naladí se na předvánoční notu. Po koncertě proběhne krátké setkání s Varhanem, s nímž plánujeme samostatné setkání v rámci aktivit Young MBSA v roce 2012.

 

 

 

Milí členové, příznivci, přátelé,
přejeme vám pohodové prožití adventu, vánočních svátků a do nového roku hodně štěstí, zdraví, pohody a co nejméně hektiky!

Budeme se těšit na setkání v roce 2012 - nejlépe v rámci některé z pravidelně pořádaných akcí Young MBSA!

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic