českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2019

Děkujeme za přízeň a podporu. Věříme, že i v příštím roce pro vás budou setkání platformy YMBSA inspirativní a podnětné. Těšíme se na viděnou!

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

PETR KOPFSTEIN A JEHO ÚŽASNÉ VÝSLEDKY NA MS

Praha, 2. prosince 2013 - Na letošní Mistrovství světa v nejvyšší kategorii Unlimited vyslal český tým elitní piloty Petra Kopfsteina, který sdílel Extru 330SC (N-73KG) s pilotem Jeffem Boerboonem, a Martina Šonku. Pro Petra Kopfsteina, našeho člena a poradce pro sport, bylo MS velmi úspěšné. Vylétal si totiž (na cizím stroji!) 5. místo ve volné tajné sestavě a celkově 14. příčku. Po počátečních problémech s počasím a organizací se podařilo dolétat celkem 3 programy a nakonec ještě závěrečný Freestyle (v něm bodoval a bronz získal Šonka). Letošní MS bere Petr jako další velmi cennou zkušenost. Touha dostat se do první desítky je opět silnější!

GRATULUJEME! Rozhovor s Petrem si můžete přečíst v YMBSA Journalu, který bude na webu již za pár dní, a také v sekci Rozhovory, resp. ZDE

Další info třeba ZDE:

Přečtěte si článek Ondřeje Šejnohy, AEROHobby 12/2013, který vyšel tento týden: TEXASKÝ ÚSPĚCH ČESKÉHO TANDEMU - STRANA 4 (zde), STRANA 5 (zde), STRANA 6 (zde).

Foto: archiv Petra Kopfsteina, FB Petra Kopfsteina

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic