českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2019

Děkujeme za přízeň a podporu. Věříme, že i v příštím roce pro vás budou setkání platformy YMBSA inspirativní a podnětné. Těšíme se na viděnou!

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

Pětice členů YMBSA na badmintonu s PETREM KOUKALEM

Praha, 18. dubna -  Pouhých 100 dní zbývá do letních olympijských her v Londýně, kam se chce Petr Koukal, pětinásobný Mistr ČR v badmintonu a člen YMBSA, kvalifikovat. I přes probíhající olympijskou kvalifikaci, během které odehrál sérii turnajů po celém světě, si na nás našel Petr čas. Držíme palce!!

Je tomu přesně rok, kdy proběhlo organizované setkání členů a hostů Young MBSA s českou badmintonovou jedničkou – pětinásobným Mistrem ČR Petrem Koukalem (foto zde). Součástí akce byla EXHIBICE Petra a Jakuba Bitmana, TRÉNINK + HRA na pěti kurtech za účasti a koučing obou Petrů, PROMÍTÁNÍ - sestřihy záběrů z kurtu i ze soukromí + nově vznikající časosběrný dokument a neformální DISKUSE s networkingem.  

Na loňskou úspěšnou akci navázalo před pár dny setkání v komornější sestavě, kdy si pětice členů platformy přišla zahrát badminton a získat rady a doporučení od nejpovolanějšího z nejpovolanějších - Petra Koukala ml. Při této příležitosti jsme Petrovi položili pár otázek; obsáhlejší rozhovor pro vás připravujeme!

 

PETR KOUKAL ml. (14. 12. 1985)
Šestadvacetiletý hořovický rodák od juniorských let patří k velkým nadějím českého badmintonu. Má za sebou účast v řadě mezinárodních turnajů, stál na stupních vítězů ve Francii, Turecku, Izraeli, na Islandu. V roce 2008 startoval na olympiádě v Pekingu i v evropských ligových soutěžích, včetně proslulé dánské extraligy. Mezi jeho velké úspěchy patří celkové vítězství v evropském juniorském circuitu 2003; v kategorii seniorů pak např. vítězství v Czech International 2009 nebo vítězství na Mistrovství ČR v letech 2007 – 2011. Jeho vzestup se na chvíli zastavil na podzim 2010, kdy mu lékaři diagnostikovali rakovinu. Nyní je Petr zdravý a zpět ve vrcholovém sportu. Nejbližší metou je úspěšná kvalifikace na olympijské hry 2012 v Londýně. Pokud se mu to podaří, bude prvním hráčem historie českého badmintonu, který se zúčastní dvou olympiád.

PETROVY KROKY MŮŽETE SLEDOVAT NA JEHO OFICIÁLNÍM WEBU 

 

Foto: archiv Young MBSA/Lea Zídková
 

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic