českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2019

Děkujeme za přízeň a podporu. Věříme, že i v příštím roce pro vás budou setkání platformy YMBSA inspirativní a podnětné. Těšíme se na viděnou!

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

networkingová akce - přední astronomové, Štefánikova hvězdárna

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

Neformální SETKÁNÍ A DEBATA S TOP MANAŽEREM KARLEM NOHEJLEM

Praha 16. května 2012Inspirativní setkání s top manažerem Karlem Nohejlem proběhne již ve čtvrtek 14. června v Praze. Účastníky čeká jedinečná možnost setkat se s významným manažerem, který začátkem 90. let spoluzakládal kancelář mezinárodní poradenské společnosti McKinsey&Company v ČR. Rok strávil s rodinou na Bali, kde „dobíjel baterky“. My si s ním popovídáme o cestě manažerské i ryze osobní, o práci v nadnárodní renomované společnosti i o životě na ostrovním Bali nebo třeba o jeho opakovaných cestách do Himalájí...


PROGRAM:
• NEFORMÁLNÍ DEBATA s prostorem pro DOTAZY
• volná DISKUSE, volný NETWORKING

 

KAREL NOHEJL
Začátkem devadesátých let spoluzakládal kancelář mezinárodní poradenské firmy McKinsey & Company v ČR. V poradenství - jako manažer a poté i společník firmy - působil sedmnáct let. Posléze strávil rok s rodinou na ostrově Bali, kde „dobíjel baterky“. Již dříve se dvakrát vypravil do Himaláje; zážitky formou deníku dvou cestovatelů zachytili s manželkou i knižně.V srpnu 2011 nastoupil do společnosti Sotio, kde uplatňuje své bohaté zkušenosti s budováním a řízením vysoce výkonných manažerských týmů při budování jednoho z prvních ryze českých biotech start-upů s globálními ambicemi.

 

KDY: čtvrtek 14. června 2012 od 18.30 hod.

KDE: Futurama Caffe, Sokolovská 136c, Praha 8 (bezprostředně u metra B Invalidovna), mapa zde; parkovat lze na místě, vjezd z ulice Za Invalidovnou

REGISTRACE: probíhají do naplnění kapacity na adrese director@youngmbsa.cz

 

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání a networking - Manažer roku Z. Frolík, Linet
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic